Мультипічі Kumtel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація HAF-09 має такі особливості:
Тип керування — сенсорне
Споживана потужність — 1250 Вт
Покриття — антипригарне
Місткість чаші — 5,5 л
Таймер — є (до 60 хвилин)
Кількість автоматичних програм — 7 (випікання, гриль на решітці, овочі, м'ясо, розморожування/розігрів, фритюр, сушіння)
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 5.5 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 7 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Так |
| Підтримка температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴







