Блендери Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MSM2620B має такі особливості:
Тип блендера — заглибний
Споживана потужність — 600 Вт
Кількість швидкостей — 1
Турборежим — немає
Комплектація: малий подрібнювач, мірний стакан
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Імпульсний режим | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Прогумована ручка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










