Пральна машина напівавтомат із віджиманням і помпою відкачування води VILGRAND V650-5Р blue
5 399 ₴
- В наявності
- Код: 101011
+380 (96) 446-22-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пральні машини Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація V650-5Р має такі особливості:
Режими: прання, віджимання, полоскання
Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг
Допустиме кількість білизни під час віджимання — 4,5 кг
Помпа для зливання брудної води — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас віджиму | B |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 16.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴



