Пральні машини Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація XPBS-80 має такі особливі якості:
Центрифуга для віджимання — Немає
Допустиме коло білизни під час прання — 8 кг
Помпа для зливання брудної води — немає
Клас енергоспоживання — А
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Сушка | Ні |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴






