Холодильники Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MBD262S має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — крапельна система (DEFROST)
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 1800х550х600
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 288 л |
| Об'єм морозильної камери | 84 л |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴





