Холодильники Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LRU 143-206SH має нижчеперераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — крапельна система (DEFROST)
Розташування морозильної камери — зверху
Габарити (ВхШхГ) — 1430х550х550
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найбільш відповідний товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 205 л |
| Об'єм морозильної камери | 37 л |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴



