Духові шафи Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація HBJ558YB0Q має нижчеперераховані особливості:
Тип — електричний
Об'єм — 66 л
Внутрішнє покриття — емаль
Режими приготування — гриль, верхнє + нижнє нагрівання, нижнє нагрівання, конвекція + гриль, об'ємне нагрівання, піца, розморожування
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні, Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 66 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція СВЧ | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Функція розморожування | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Очищення духовки | Функція Ecoclean |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 454 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 549 мм |
| Вага | 38 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 597 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 279 ₴












