Пилососи Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація BGC05AAA2 має нижчеперераховані особливості:
Тип прибирання — суха
Споживана потужність — 700 Вт
Тип пилозбірника — контейнер
Радіус прибирання — 9 м
Насадки: щілинна + оббивка, паркетна, підлога/ковер
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип прибирання | Суха |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 314 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Глибина | 381 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Радіус дії | 9 м |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 773 ₴








