Пилососи Bosch чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація BWD41740 має нижчеперераховані особливості:
Тип прибирання — волога, суха, збір рідини
Споживана потужність — 1700 Вт
Радіус прибирання — 9 м
Об'єм пилозбірника - 2.5 л
Об'єм резервуара для води — 5 л
Тип пилозбірника — контейнер
Насадки: вологе прибирання м'яких меблів, делікатних поверхонь, мийки килимів і всмоктування вологи, сухого прибирання м'яких меблів, щілинна
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр, Мішок, Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 5 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Об'єм аквафільтра | 5 л |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 10.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴












