Пральні машини Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація V-812-2WЕ має нижче перераховані особливості:
Центрифуга для віджимання — Є
Допустиме коло білизни під час прання — 8 кг
Помпа для зливання брудної води — Є
Допустиме кількість білизни під час віджимання — 5,5 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Висота | 89 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Основні | |
| Виробник | ViLgrand |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Пластик |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | A |
| Максимальна швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 5.5 кг |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴





