Пральні машини Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MF100W60/T-UA має такі особливості:
Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг
Макс. швидкість викручування — 1000 об/хв
Клас енергоспоживання — А+
Клас прання — А
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 599 ₴









