Пральні машини Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MIDEA MFE60-U1006 має нижче перераховані особливості:
Кількість програм прання — 18
Допустиме кількість білизни під час прання — 5 кг
Максимальна швидкість викручування — 1000 об/хв
Габарити (ВхШхГ) — 85*59*40 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Попереднє прання, Програма швидкого прання, Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Економічна програм |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Контроль піноутворення, Контроль балансу, Звуковий сигнал |
| Енергоспоживання | 0.737 кВт*год/кг |
| Споживання води | 41 л |
| Кількість програм прання | 23 |
| Рівень шуму при пранні | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴








