Кухонні плити Artel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація APETITO 02-G має нижчеперераховані особливості:
Варильна поверхня — газова
Духова шафа — газова
Ширина плити — 60 см
Таймер — є
Покриття варильної поверхні — емаль
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | Artel |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Духова шафа | газовий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Ширина плити | 60 см |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | газовий |
| Вертел | Так |
| Термостат | Так |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Газ-контроль конфорок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴






