Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MIDEA MDRD142FGF01 має нижчеперераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Система розморожування — крапельна система (DEFROST)
Розташування морозильної камери — зверху
Габарити (ВхШхГ) — 850х550х500
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 117 л |
| Об'єм морозильної камери | 24 л |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 954 ₴




