Плойки Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-HS 7363 має нижче перераховані особливості:
Матеріал покриття — кераміка
Споживана потужність — 35 В
Температура нагрівання — 190 °C
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Saturn |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Керамічне покриття | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Максимальна температура нагріву | 190 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Saturn |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴




