Холодильники Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LRD 176-274 AН має нижче перераховані особливості:
Система розморожування — статична
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 176х55х58
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 264 л |
| Об'єм морозильної камери | 65 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1760 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 48 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 824 ₴




