Характеристики:
- Тип: мікрохвильова піч
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Тип управління: механічне
- Тип відкривання: ручне
- Кількість рівнів потужності: 5
- Таймер: 35 хв
- Поворотна підставка: 25,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль
- Сигнал про закінчення приготування
- Розморожування
- Швидкий розігрів
- Вага нетто: 10,3 кг
- Вага брутто: 11,5 кг
- Розмір: 43,9×35,8×25,8 см
- Розмір упаковки: 49,5×39,5×31,5 см
- Колір: червоний
- Виробник: Liberton
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Объем | 20 л |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Поворотные |
| Максимальная мощность микроволн | 700 Вт |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Нет |
| Количество уровней мощности | 5 |
| Цвет корпуса | Красный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Режим размораживания | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 358 мм |
| Ширина | 439 мм |
| Глубина | 258 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴







