Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRF 632FGF22 має нижче перераховані особливості:
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Тип компресора — інверторний
Габарити (ВхШхГ) — 1780х833х648
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найбільш відповідний товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 474 л |
| Об'єм морозильної камери | 169 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1780 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Вага | 91 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 999 ₴







