Холодильники Midea чудово послужать Вам і вашій сім'ї!
Комплектація MIDEA HQ-623 WEN має нижчеперелічені особливості:
Кол-во камер в холодильнику - 3
Система розморожування - NO FROST
Розташування морозильної камери знизу
Габарити (ВШХГ) - 1900х830х650
Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нижченаведеними характеристиками. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найкращий товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 468 л |
| Об'єм морозильної камери | 132 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Морозильна камера | Знизу |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 467 ₴




