Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MIDEA HQ-610 WEN має нижчеперераховані особливості:
Кількість камер у холодильнику — 3
Система розморожування — NO FROST
Розташування морозильної камери — знизу
Габарити (ВхШхГ) — 1900х830х650
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 336 л |
| Об'єм морозильної камери | 131 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Морозильна камера | Знизу |
| Бренд | Midea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 759 ₴




