Пральні машини Artel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ART TE 60 L має такі особливості:
Бак для віджимання — Є
Помпа для відкачування води — є
Клас енергоспоживання — А
Допустиме кількість білизни під час прання — 6 кг
Допустиме кількість білизни під час віджимання — 4,5 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴






